Hakkımızda

Hotel kayahana hoşgeldiniz. Kaş'ta sizin için ikinci  bir yuva olma arzusunda olan bu otel konaklamanızı daha keyifli kılmak üzere bir çok farklı tesis olanağı sunuyor.

Şehir merkezine 2 dakika yürüme mesafesinde olup rahat bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Hemen alt tarafımiz da küçük çakil plajı yer almaktadir ve yürüyerek yaklaşık 1 dakikalık mesafededir. Bir diğer plaj olan Büyük Çakıl plajı ise 600/700 metre uzaklığında bulunmaktadır. Akçagerme plajı ise araç ile yaklaşık 6/7 dakikalık mesafededir. Araç olmasa dahi merkezdeki Kalkan minibüsleri bu konuda size kolay bir çözüm sunabilmektedir.

Yarım adada bulunan ince boğaz halk plajına araç ile 6/7 dakikalık mesafededir, yine alternatif olarak dolmuş ile de gidebilirsiniz.

Otelimiz Kaputaj plajına araç ile 15/20 dakikalık mesafededir. Liman ağzına giden teknelere 3 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Yine marinaya yürüme mesafeniz sadece 2-3 dakika olacaktır.

Hotel Kayahan'da konaklama sürenizce size yardımcı olabilecek 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Bununla birlikte keyifli vakit geçirmeniz için Akdeniz manzaralı terasımızda kahvalı ve otelimizde bulunan havuzu da tercih edebilirsiniz. Ücretsiz Otoparkımız mevcuttur.

Hakkımızda
X